PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36800}

Trzy kamelie

Now, Voyager
7,9 1 376
ocen
7,9 10 1 1376
7,5 4
oceny krytyków
Trzy kamelie
powrót do forum filmu Trzy kamelie

Film ogólnie bardzo mi się podobał. Uwielbiam Bette Davis, więc zapewne dlatego ;-) W tym filmie była świetna jak zawsze, ale równie dobra była
aktorka, która grała jej matkę! Postać cudownia w swej straszności.
Podobał mi się także zwrot w postaci powrotu odmienionej już Charlotty do domu, rozpalenie w kominku i samo to, jak wszyscy reagowali na "nową"
ciotkę/siostrę etc.
Film niewymagający, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy pojawia się dziewczynka, której ojcem przypadkiem jest Jerry (ale to było zaskoczenie! ;-), ale
mimo to oglądało się go przyjemnie aż do końca. Nie wiem, lubię Bette, uwielbiam i dalej szukam w necie filmów z nią, któych jeszcze nie widziałem.

Polecam.

ocenił(a) film na 9
megalomann

Witam! Bardzo lubię Bette Davis i zbieram jej filmy. Ten akurat mam, jak również kilka innych, ale nadal szukam jej filmów - Kusicielka, Guwernantka, Stara panna, Takie nasze życie, Arystokracja podziemi, i in. Czy może masz te filmy? A może moglibyśmy się na jakieś filmy zamienić? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Ja niestety widziałem tylko kilka jej filmów i to zawsze online. Szukam na serwisach typu zalukaj, alekino itd. Na płytkach nic nie mam...

PS. Przepraszam, że tak późno, ale ostatnio coś nie komentuję już, jak kiedyś :)

ocenił(a) film na 9
megalomann

Witam, gdybyś chciał kilka jej filmów, odpalę tanio! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
megalomann

Witaj, piszę, bo zdobyłam film z Bette Davis - "Takie nasze życie" - gra tam również Olivia de Havilland.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
megalomann

Wspaniała jest - to prawda. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones