PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98217}
6,0 108
ocen
6,0 10 1 108
Frankenstein
powrót do forum filmu Frankenstein

Film ten był kręcony w moim rodzinnym miasteczku w Radkowie i okolicach. Pamiętam
jak
był kręcony. Poszukuje go. Jeżeli będzie ktoś miał jakieś info proszę się ze mną
skontaktować na mój adres e-mail

meyers

http://www.youtube.com/watch?v=_zgh59UU8wU

Fokowsky

Bardzo dziękuję. Jestem ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam :-)

Fokowsky

a z polskim lektorem tego niet ?

damian252

Niestety nie udało mi się znaleźć. W Polsce film nie ma dystrybucji, więc nawet ściągnięcie go z netu jest w tym momencie legalne. No właśnie, tylko trzeba najpierw go znaleźć!:)

Fokowsky

jest na y t. a;e bez polskin napisoe ;]

damian252

?? Chyba doszliśmy do martwego punktu rozmowy. Przecież wrzuciłem link wyżej... 4 miesiące temu. Czasem zastanawiam się czy nie jestem jak Tyler Durden. Może mam kilka kont na Filmwebie i sam prowadzę ze sobą dyskusję. Ale chyba nie, bo zawsze staram się wyprowadzać swoimi wypowiedziami logiczne wnioski:).

Fokowsky

daj linka gdzies gdzie mozna to zasssac to raz ;p
kupa na yt ;] niema napisow komprende ahha

Fokowsky

Wiem, że odgrzewam temat, ale film został wydany na kasecie VHS przez Vision.

meyers

O matko! W końcu odnalazłem TEGO „Frankensteina” na filmwebie. Film oglądałem dawno dawno temu na TVN (chodziłem wtedy do podstawówki wiec było to około 15/16 lat temu) ale pamietam ze wywarł na mnie wówczas ogromne wrażenie i chętnie obejrzałbym go ponownie. Na youtubie już niedostępny :/ trzeba będzie próbować gdzie indziej

meyers

Hej! Mój chłopak tam gra, też szukam jak coś. dajcie cynk w razie czego! pozdro600

ocenił(a) film na 8
Casogne

witam,mam film na dvd bez napisów polskich i wersję vhs z lektorem,też zgraną do mp4.Poszukuję informacji na temat lokalizacji niektórych scen,bo większość już zlokalizowałem :)
proszę o kontakt: krzysztof.przybylski@gmail.com

meyers

Mam na vhs z lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones